Клієнти

 

Якщо Ви блогер, шукаете нові ідеї або потребуєте яскравої реалізації вашої задумки — не зволікайте, звертайтесь до нас. Час йде, а з ним змінюються вподобання аудиторій — все складніше за допомогою тільки камери смартфону та простих маніпуляцій створити вибуховий матеріал. Також росте конкуренція та кількість блогерів з якісним матеріалом. Тому все частіше у блогера виникає необхідність у професійному плечу, щоб створити насправді яскравий, вибуховий матеріал. Не зволікайте, спробуйте й Ви! Допомагаємо на всіх етапах: розробка, з’йомка, монтаж, а також онлайн трансляції.
З нами співпрацюють: MamaTV, KuklaTV, Семья Влог


Фактично, будь-якій компанії потрібен презентаційний фільм. Це необхідний крок на шляху до успіху. Сфери його застосування настільки різноманітні, що ми не будемо їх тут описувати. А лиш наголосимо на тому, що Ваш презентаційний фільм, випущений нашою продакшн студією, буде актуальний у всіх сферах застосування. Те саме стосується й будь-якої іншої корпоративної відео продукції. Обирайте нас і ми допоможемо Вам дістатись успіху!
Наші партнери:


Всюди відомий принцип — реклама рушій торговлі — давно вже вийшов за рамки саме сфери суто продажу товарів. Майже завжди, йдучи до поставленої цілі, виникає необхідність донести до широкої публіки важливу інформацію шляхом реклами. Для цього існує маса методів, у тому числі і наш метод — відеореклама. Рекламуємо та піаримо будь-що — від продуктів, товарів, послуг — до образу мислення та світогляду! Втім, дотримуючись основного принципу. Ажде, так чи інакше, реклама потрібна для того, щоб продавати та купляти.
У нас замовляють рекламу:


«Шоу має продовжуватись». «Хліба та видовищ». «Дайте публіці те, що вона хоче і вона повалить натовпом». Шоу бізнес — мабуть, та сама сфера діяльності людства, про яку існує більше всьго крилатих фраз. Адже крилаті фрази — це і є шоу бізнес. Тим часом, ми створюємо насправді крилатий відеоматеріал, який буде існувати для ваших шоу-потреб!
Робимо шоу з:
Національна музична академія України ім. П. І. Чайковського, Київська муніципальна академія музики імені Р. М. Глієра, Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого, Київський національний університет культури і мистецтв, телеканал СТБ, телеканал 1+1, гурти та солісти естради